Bijeenkomst Succesvolle AI: hoe maak je dat meetbaar?

17:00 - 21:00

UTRECHT

Afbeelding

Succesvolle AI: hoe maak je dat meetbaar?

Artificial Intelligence (AI) belooft de zorg te gaan transformeren. Maar wanneer kunnen we spreken van een succes? En belangrijker nog: hoe meten we dat? De implementatie van AI-oplossingen in de zorg roept inmiddels veel vragen op. Wat werkt er écht? Hoe kunnen we successen delen en van elkaar leren? En hoe zorgen we ervoor dat AI daadwerkelijk bijdraagt aan betere zorg? Tijdens deze gezamenlijke avond van het Netwerk AI en het Netwerk Innovatie duiken we in de praktische toepassingen van AI in verschillende zorgsectoren en onderzoeken we hoe we de toegevoegde waarde kunnen bepalen. Je krijgt concrete antwoorden van experts uit verschillende zorgdomeinen.

Voor wie

Alle medisch specialisten, a(n)ios en onderzoekers die interesse hebben in AI en innovatie kunnen gratis aan de bijeenkomst deelnemen.

Programma

  • 17.00 - 18.00 uur - Inloop en dinerbuffet
  • 18.00 - 18.30 uur - Introductie 
    Het laatste nieuws en ontwikkelingen vanuit de commissie AI van de Federatie. Daarnaast vertelt Richard Dasselaar, expert digitale transformatie en strategie bij het Erasmus MC, over het opstellen van een business case voor AI.
  • 18.30 - 19.30 uur - AI als tijdbespaarder in de ggz
    Spreker: Annette Zoete, expert ggz bij Digizo.nu
  • 19.30 - 20.30 uur - Klinische impact en gezamenlijke AI-inkoop in de radiologie
    Sprekers: dr. Jan-Jaap Visser, radioloog, Erasmus MC en dr. Marieke Zimmerman, directeur NVvR
  • 20.30 - 21.00 uur - Paneldiscussie
    Sprekers: diverse leden van de commissie AI

Locatie

Deze bijeenkomsten vinden plaats in de Domus Medica, Mercatorlaan 1200 in Utrecht en zijn bedoeld om kennis uit te wisselen en elkaar te ontmoeten. Het is daarom niet mogelijk digitaal deel te nemen of de bijeenkomst achteraf terug te kijken. Wel plaatsen we na elke bijeenkomst een korte terugblik op onze website.

Accreditatie

ABAN, NVKF en NVZA hebben de bijeenkomst geaccrediteerd met 3 punten (voor klinisch chemici via een deelnamecertificaat).

 

Met vragen over het Netwerk Artificial Intelligence kun je contact opnemen met Sade Faneyte: s.faneyte@demedischspecialist.nl.